קרם אלו פרופוליס

Aloe Propolis Creme

 

תאור ומטרה:

מי אם לא FLP מסוגל לייצר מוצר כה ייחודי כמו “אלו פרופוליס”? אם זוכרים את שליטתנו העולמית במוצרי אלו ורה וכוורות, אין זה מפתיע ש”אלו פרופוליס” שלנו, הוא אחד התכשירים הפופולריים ביותר לעור. ברגע בו תנסה אותו, תבין את הסיבה!

 

 

”אלו פרופוליס” מצויין כחומר הזנה לעור. עשוי מתרכובת עשירה של ג’ל אלו ורה מיוצב, פרופוליס, ורכיבים נוספים אחרים הידועים בתרומתם לעור בריא. המרכיב העיקרי הוא כמובן ג’ל האלו ורה המיוצב שלנו, אליו אנו מוסיפים פרופוליס אורגני על מנת להעצים את תכונותיו האנטיביוטיות של הקרם (ראה “ בי פרופוליס” בחלק “ תוצרי הדבורים”. בקרם זה כלולים גם קמומיל וקומפרי, שני עשבי מרפא טבעיים, הידועים בהשפעתם המרגיעה על העור. שני רכיבים מפורסמים אלה מופיעים במגוון מוצרי ערכת “פרח הנעורים”), ולבסוף אנו מוסיפים לנוסחה ויטמינים A ו - E ,הידועים בתכונותיהם הטבעיות להזנת העור.

 

 

”אלו פרופוליס” מתאים מאד לעור יבש. הודות לריחו הנעים ומרקמו העשיר. אידיאלי כתכשיר עיסוי להשגת רגיעה עמוקה. כמו כן, אפשר להשתמש בו לבעיות עור ספציפיות. רב שימושי, ומתאים לבעיות מקומיות כמו עקיצות, כוויות קלות, וסדקי יובש ב עקבים. רב שימושי גם לבעיות נרחבות יותר, כמו אקנה ואקזמה . בכל מקרה, תכונותיו המרגיעות והאנטיביוטיות מבורכות מאד .

 

 

הצורך ברמה נאותה של ויטמין C הוכח. המדע גילה שסיגריה אחת הורסת 25 מ”ג של ויטמין C בגוף. מתח, תרופות וגורמים סביבתיים גורמים אף הם להתדלדלות הויטמין מהגוף. מחסור בויטמין C, יוביל במהרה לדימום, מנימי דם קטנים ) קפילריים(, מן החניכיים וכן יגרום להאטה בהגלדת פצעים. סובין שיבולת שועל, הוא מרכיב מסיס המגיע מגרעיני הצמח. פעולתו דומה לספוג. סופג מים בקיבה ובמעיי הדק, מאט את תהליך העיכול וגורם לתחושות שובע ומלאות. המדע מראה שסיבים נמסים יכולים אף לעזור בהורדת רמות כולסטרול בדם.

חשוב לדעת

 

  • עוזר מאוד ורב שימושי לבעיות עור קלות ומורכבות
  • פרופוליס הוא חומר אנטיביוטי טבעי
  • יוצר שכבת הגנה על העור
  • עוזר במקרים של פצעי קור ואקנה

 

רכיבים:

ג’ל אלו ורה מיוצב, גליצריל סטיראט, פרופילן גליקול, ציטיל אלכוהול, 100 PEG סטיראט, לנולין, סורביטול, דיאוקטיל אדיפאט, אוקטיל סטיראט, אוקטיל פלמיטאט, אלנטואין, בי פרופוליס, לנולין אלכוהול, דיאמטיקון, טוקופרול (ויטמין E טבעי, בטא-קרוטן, פרו ויטמין A,מיצוי קומפר י, מיצוי קמומיל, טריטנולמין, חומצה אסקורביתויטמין) C אימידזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

 

 

מכיל:

113 גרם

 

 

שימוש מומלץ:

מרח בצורה נדיבה לפי הצורך

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230