דאואדורנט אלו אוור שילד

Aloe Ever-Shield Deodorant Stick

 

תאור ומטרה :

כאשר החום והמתחים מתגברים, הרגשת הרעננות המלווה אותך מתחילת היום עוזרת לחיזוק הבטחון העצמי שלך. “דיאודורנט אור-שילדס” מעניק את ההגנה האפקטיבית נגד ריחות בית השחי למשך כל היום. אפשר למרוח אותו מיד לאחר מקלחת, גילוח או הסרת שיער בשעווה. ללא תחושות עקצוץ.

 

FLP הגיעה לנוסחה המנצלת את מלוא יתרונות ג’ל האלו ורה בצורה בטוחה, ללא תוספת רכיבים המסוכנים לבריאות. נוסחה עדינה זו של אלו ורה מיוצב, אינה מכילה מלחי אלומיניום מונעי הזעה - הקיימים ברוב תכשירי הדיאודורנט בשוק(מלחי אלומיניום סותמים את נקבוביות העור וכך מונעים הפרשת רעלים מן הגוף). נוכחות יתר של מלחי אלומיניום בגוף, משפיעה על מערכת העצבים המרכזית, ויש אף כאלה שקשרו מצב של עודף אלומיניום עם מחלת האלצהיימר.

 

מלחי אלומיוניום אף יכולים ליצור הפרעה באיזון הסידן בגוף, עקב השפעתם על פעילות בלוטת התריס. הפרשה מוגברת של הורמון בלוטת התריס, עלולה להביא לידי רמת סידן גבוהה בדם, מצב הגורם לכאבים בעצמות ולעצירות. נוסחא זאת אינה מכילה גם אלכוהול הגורם לגירויים בקרב מספר גבוה מאד של אנשים. אנו גאים להציג מוצר מתקדם הפותר אי נעימויות אלה, ללא פשרות באיכות!

 

דיאודורנט זה מוגש לנו בצורת “סטיק” נוח, המאפשר את מריחתו בדיוק במקום הדרוש. לדיאודורנט ריח עדין במיוחד, המתאים לגברים ולנשים כאחד. הודות לנוסחתו המיוחדת, החומר נמרח בצורה חלקה ואינו מכתים בגדים גם לאחר זמן.

 

חשוב לדעת :

  • אינו מכיל מלחי אלומיניום ואלכוהול
  • אינו מכתים בגדים
  • ניתן לשימוש מיד לאחר מקלחת והורדת שיער בשעווה או גילוח
  • צורת “סטיק” נוחה וחסכונית

 

רכיבים :

פרופילין גליקול, מים, סודיום סטיראט, ג’ל אלו ורה מיוצב, חומרי ריח

 

מכיל :

92 גרם

 

הוראות :

מרח “דיאודורנט אלו אור-שילדס” תחת בית השחי מידי יום.

כך תגיע לתחושת רעננות וניקיון לאורך כל היום.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230