פקטור R3

R3 Factor

 

תאור ומטרה :

החברה המודרנית מייחסת ערך רב למראה החיצוני, בין אם הדבר לרוחנו ובין אם לאו. לכן, עליך לעזור לעורך לשמר (את לחותו הטבעי, לשקם (Restore) את גמישותו, ולחדש )Renew(את מראהו. מכאן שם התכשיר. ״R3״ קרם עשיר מג’ל אלו ורה מיוצב, קולגן מומס וחומצות אלפא-הידרוקסיות המחוזקים על ידי ויטמינים A ו- E. כל אחד ממרכיבים אלה, חיוני לעור בריא.

 

חומצות אלפא-הידרוקסיות (AHA) מופקות מחומצות פרי ממקור צמחי טבעי: החומצה הגליקולית בעלת המולקולה הקטנה והחודרנית מאד מופקת מקנה סוכר. החומצה הציטרית, מופקת מפרי ההדר. החומצה הטרטרית - מענבים, והחומצה המאלית - מתפוחים. ביחד, חומצות פירות אלו מרכיבות תכשיר המשחרר תאים מתים מפני העור על ידי המסת החומרים הטבעיים “המדביקים” אותם. תאים אלה, בהיותם יבשים ומתפוררים, אינם מגינים מפני איבוד נוזלים, ומהווים מחסום לתחליבים מספקי לחות. כאשר אנו נפטרים מתאים מתים אלה בצורה חלקה, אנו חושפים תאים רעננים ועוזרים לתהליך התחדשות העור. מאחר ומחזור התחדשות העור הוא 21-28 ימים, יש להמתין תקופה דומה לקבלת כל יתרונותיו של ״ R3״

 

קרמים המבוססים על חומצות פירות, נתקבלו בהתלהבות על ידי מספר יצרני קוסמטיקה ואנשים העוסקים בתחום היופי בתור מוצרי הטיפוח החשובים ביותר במאה הזו. יש הטוענים, שחומצות אלו מעולות לטיפול בבעיות עור החל מאקנה ועד לפיגמנטציה יתירה וכוויות שמש. השימוש בקרמים מסוימים עלול לגרום לגרוי העור. המוצר שלנו פותר בעיה זו הודות לחיבור בין יסודות ה - AHA ובין תכונותיו המרגיעות של ג’ל אלו ורה מיוצב.

 

ויטמינים A ו- E ממלאים תפקידים חיוניים אחרים. ויטמין E הוא אנטיאוקסידנט רב עוצמה, וויטמין A עוזר בתחזוקה של עור בריא ואף ידוע כמטפל חיובי בבעיות עור מסויימות כמו אקנה ופסוריאזיס. “קרם פקטור” R3 הוא תכשיר מעולה בהתמודדות שלנו לשמירת המראה הצעיר של העור וכנגד ההשפעות הקשות של הזמן.

 

חשוב לדעת :

  • יעיל כאשר יש עודף פיגמנטציה, אקנה וכוויות שמש.
  • אידיאלי לאזורי הקמטים באזורי העיניים.

 

רכיבים :

ג’ל אלו ורה מיוצב, מים, בוטיניל גליקול, סקואלנס, מטיל גלושט - 20 , ציטיל דימטיקון, שמן גרעין משמש, גליצריל סטיראט, פוליאקרילאמיד C 13-14 , איזופרפין, לאורט7- , טוקופריל לינוליט, נתרן היורולונט, טוקופרול אצטאט, חומצה גליקולית, מיצוי קנה סוכר, מיצוי מהדרים, מיצוי מתפוחים, מיצוי תה ירוק, רטיניל פלמיטאט, קולגן מומס, PEG-100 סטיראט, ויטמין, C טריטנולאמין, דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

 

מכיל :

56.7 גרם

 

שימוש מומלץ :

לאחר ניקוי העור, מרחי “פקטור R3” על הפנים, הצוואר ובמידת הצורך על אזורים נוספים. לתוצאות מיטביות - מרחי בבוקר ובלילה. במשך היום, רצוי להמשיך ולמרוח קרם לחות ליום - “פירמינג דיי לושן” ובלילה - “קרם הזנה ללילה”.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230