סבון אבוקדו

Avocado Soap

 

תאור ומטרה :

האם אתם מקבלים את 5 מנות הפירות והירקות להן גופכם זקוק מידי יום? מכון הסרטן הלאומי של ארה”ב ממליץ לכל גבר, אישה וילד לצרוך כמות מינימאלית של 5 מנות פרי וירק ביום. פירות וירקות מכילים חומרים נוגדי חמצון רבי עוצמה אשר מעודדים את הבריאות ומחזקים את המערכת החיסונית. בפירות וירקות חומרים פיטוכימיקלים המהווים מקור חשוב לרכיבים תזונתיים רבים להם גופנו זקוק.

 

יופי טבעי מתחיל בעור נקי ובריא. ועור נקי ובריא מתחיל בטבע. מעל 30 שנה, חברת FOREVER LIVING PRODUCTS היא המובילה במציאת ושכלול מקורות טבעיים המסייעים להשגת עור רך יותר, חלק יותר ויפה. והנה שכללנו מקור נוסף - אבוקדו.

 

סבון אבוקדו לגוף ולפנים מיוצר מ 100%- חמאת אבוקדו, סבון האבוקדו לגוף ולפנים אוהב את גופך ומקנה לו לחות כשהוא מנקה אותו על ידי המרכיבים הטבעיים, המחדשים של פרי עוצמתי זה. אבוקדו מציע הקלה כמעט לכל סוגי העור: הוא מנקה עור שמן בעדינות ללא כל גירוי, ושומר את נקבוביות העור נקיות ובריאות. הוא מרגיע במהירות עור יבש ורגיש, חודר אליו ומקנה לו לחות והזנה.

 

בשל תכונות הניקוי והלחות שלו, סבון אבוקדו לגוף ולפנים ממשיך לפעול גם אחרי הרחצה. הריח הלימוני הרענן מהווה תזכורת עדינה לכך שהוא ממשיך לסייע לשמור את עורך רך, גמיש ובריא במשך כל היום.

 

חשוב לדעת :

  • אבוקדו הוא מקור עשיר בויטמינים E , D , A , B
  • מכיל נוגדני חמצון המסייעים במאבק ברדיקלים חופשיים.
  • לא נוסה על בעלי חיים.
  • אידיאלי לכל המשפחה!

 

רכיבים :

נתרן פלמסט מדקלים, נתרן זרעי דקלים, מים, חמאת אבוקדו, חומרי ריח, נתרן כלורי מלח , טיטניום דיאוקסיד - CI77891, גליצרין, טטרה סודיום EDTA ,אטידרונט תחמוצת ברזל - CI77499, צהוב CI47005 - 10, אדום CI14700 - 4 ירוק CI42053 - 3

 

מכיל :

142 גרם

 

שימוש מומלץ :

לרחוץ את העור בסבון אבוקדו לגוף ולפנים, לניקוי על פי הצורך. לשטוף ביסודיות ולייבש במגבת.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230