גרסיניה פלוס

Forever Garcinia Plus

 

תאור ומטרה :

"פוראור גרסיניה פלוס" הוא תוסף תזונה מהפכני חדש, המכיל מספר רכיבים היכולים לסייע לירידה במשקל . המרכיב העיקרי הוא חומר טבעי המופק מפרי עץ הצומח בדרום אסיה והנקרא "גרסיניה קמבוג'יה", ידוע גם בשם "מלבר תמרינד". מייבשים את הקליפה של פרי זה ומעבדים אותה ליצירת חומצה הידרוקסי-סיטרית (HCA). במובן הכימי, HCA דומה מאד לחומצת ההדרים, המצויה בתפוזים ובמינים אחרים של פרי הדר. פרי הגרסיניה הוא בגודל תפוז, אך במראהו דומה יותר לדלעת. זה מאות בשנים, משתמשים בפרי הגרסיניה למטרות אכילה ורפואה בדרום הודו ובתאילנד.

 

מומחים בשטח תרכובות הצמחים למדו להכיר את תכונותיה המיוחדות של HCA בשנות ה- 60 המאוחרות. נוכחו לדעת, שתרכובת זו יכולה להפחית את יצירת השומנים מפחמימות בגוף. בתהליך חילוף חומרים נורמלי לאחר ארוחה רגילה, פחמימות שאינן מנוצלות ליצירת אנרגיה או מאוחסנות כגליקוגן, הופכות בכבד לשומן. פעולת ה- HCA מפסיקה את פעולת האנזים - Citrate Liase ,ההופך את הפחמימות לשומן. כתוצאה מכך, הגוף ישרוף את מלאי השומנים הקיים. התוצאה: ירידה במשקל.

 

HCA אף משפיעה כמרסן תאבון טבע. לאחר שמספיק גליקוגן נוצר ואוחסן בכבד, נשלח מסר למוח, המודיע שהגוף קיבל כמות מספקת של מזון. פעולה זו נקראת רפלקס שובע, והיא מדכאת את התאבון, ומקטינה את התשוקה לעוד מזון.

 

מרכיב חשוב נוסף הוא כרום פיקולינט. למרבה הצער הכרום נדיר בתזונה מודרנית. צריכת סוכר וביצוע פעילויות שונות, גורמים לניצול יתר את כמות הכרום הקטנה המגיעה לגוף. שלוש כמוסות של "פוראור גרסיניה פלוס", מספקות 300 מק"ג כרום, וכך מתקנות את המחסור השכיח הזה. כרום מסייע בפירוק הסוכר, ועוזר בשמירה על לחץ דם; מחסור בו, יכול לגרום לעלייה ברמת הסוכר בדם וברמות הכולסטרול. מחסור בכרום גורם להרגשת עייפות וליצירה מוגברת של שומן, וכתוצאה מכך למחלות לב וסוכרת.

 

חשוב לדעת :

  • כלי יעיל ביותר להפחתת המשקל
  • עוזר בשמירה על שיער בריא, ציפורניים ועור
  • מסייע בהפחתת כולסטרול
  • עוזר בהקלה בסימפטומים של שיעול, הצטננויות, שפעת ובעיות דרכי הנשימה.‬

 

שני הרכיבים האחרונים הם Medium Chain ( MCT) Triglycerides ושמן חריע. אלה נקראים "שומנים בריאים" או "שמנים חסרי שומן". מסייעים בהגנה על הלב, שומרים על גמישות כלי הדם, והוכחו כחשובים לשמירת בריאות הלב ודרכי הדם. ממריצים את קצב חילוף החומרים. הגוף ממיר שמנים אלה לאנרגיה זמינה. גורמים לתחושת חיוניות. "פוראור גרסיניה פלוס" הוא תוסף תזונה מצויין. יתרונות נוספים של שני שמנים בריאים אלה מתייחסים לתרומתם לעור, לשיער ולצפורניים בריאות.

 

לסיכום, "פוראור גרסיניה פלוס", מתוכנן להאט המרת פחמימות לשומנים, להמעיט היווצרות כולסטרול וחומצות שומניות ולדכא תיאבון. התוצאה: הקטנת כמות המזון הנצרכת. שאלות ששואלים בדרך כלל על "גרסיניה פלוס ": האם כדאי לאדם שמן ליטול יותר מן הכמות המומלצת? - לא חשובה הכמות כמו שיעור חילוף החומרים בגוף. בקרב אנשים מסויימים, חילוף החומרים מהיר מאשר אצל אחרים; גרסיניה עוזר לבעלי חילוף חומרים מהיר כמו גם לבעלי חילוף חומרים איטי.

 

האם גרסיניה מתאימה לנשים בהריון או לנשים מיניקות? - ל א. גרסיניה אינו מזיק; אך נשים בהריון או נשים מניקות, אינן צריכות להתעסק בדיאטות. יש להעדיף אוכל בריא בכמויות הנכונות.

 

האם ילדים יכולים להשתמש בגרסיניה? - למה יתעסק ילד בריא, צומח, וגדל בדיאטה? אם לילד בעיות משקל, יש לבדוק ולהבין מה מקורן של בעיות אלה, בטרם יהפכו לבעיות כרוניות.

 

האם עוד מישהו צריך להמנע מגרסיניה פלוס? - במצבים מסויימים יש לבדוק עם רופא לפני שמתחילים: מקרים של לחץ דם גבוה, סוכרת, מחלות לב, כבד וכליות. באופן דומה, אם צריכת הקלוריות היא נמוכה (כלומר, פחות מ 800- קלוריות ליום), וכמובן כל אלו הצורכים תרופות יש להיוועץ ברופא.

 

רכיבים :

תמצית גרסיניה קמבוג'יה (אבקת קליפת פרי), שמן חריע, ג'לטי ן, גליצרין, טריגליצרידים בעלי שרשרת בינונית, מים מטוהרים, דונג, לציטין, תמצית חרובי ם, דו-תחמוצת הטיטניום, כרום פיקולינט.

 

מכיל :

60 כמוסות

 

שימוש מומלץ :

כמוסה אחת לפני האוכל, שלוש פעמים ביום (רצוי 20-30 דקות לפני האוכל). ACH (מתחילה להשפיע לאחר לקיחת 500 מ"ג. אם לוקחים "פוראור גרסיניה פלוס" שלוש פעמים ביום, השפעתה- HCA ניכרת הרבה יותר. מומלץ לשתות לפחות 2 ליטר מים ליום (8-10 כוסות של 250 מ"ל כל אחת, בין הארוחות).

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230