פוראור לין

Forever Lean

 

תאור ומטרה :

Forever Lean® מעניקה שני רכיבים מהפכניים היכולים לסייע בצמצום קליטת קלוריות שמקורן בשומנים ופחמימות בגוף האדם. הרכיב הראשון מבין השניים הוא סיב ייחודי המופק מצמח הצבר, Opuntia Ficus-indica השואב לתוכו את השומנים. מחקרים שבוצעו מצביעים על כך שסיב ייחודי זה מתאפיין ביכולת גבוהה לספוג לתוכו שומנים בהשוואה לחומרים צמחיים אחרים.

 

המרכיב הייחודי הנוסף במוצר ® Forever Lean הוא חלבון שמקורו בשעועית הלבנה .Phaseolus Vulgaris - חלבון זה מפחית את קליטת הסוכרים במעי הדק על ידי בלימת פעילותם של אנזימים ההופכים את העמילן לסוכרים. פעולתם המשותפת של שני מרכיבים חדשניים אלו יכולה לסייע בידכם להשיג את המשקל המיטבי בעבורכם, על ידי חסימתם של חלק מן השומנים והפחמימות אותם אתם צורכים.

 

המרכיב היעיל השלישי במוצר Forever Lean® הוא טריכלוריד הכרום. כרומיום הינו מינרל קורט חשוב מאוד שמסייע לגוף באיזון רמת הסוכר בדם. כרומיום מהווה את המרכיב הפעיל בקומפלקס(tolerance factor) GTF glucoseתפקיד זה חשוב במיוחד בכל הנוגע לפעילותו התקינה של חילוף החומרים.

 

עם זאת, כדי לקבל את ההשפעה המרבית של תוסף זה, ולהשיג ולשמר את משקל הגוף הרצוי לכם, חשוב לזכור כי יש צורך לשלב אותו בהרגלי אכילה בריאים ובפעילות גופנית קבועה.

 

חשוב לדעת :

  • מסייע בחסימת ספיגת הקלוריות שמקורן בשומנים ופחמימות.
  • הכרום מסייע לגוף לווסת את כמות הסוכר בדם, כמו גם בשמירה עלמטבוליזם תקין.
  • מעכב זמנית את קליטת הקלוריות שמקורן בסוכר בגוף.
  • בהשגחה למהדרין.

 

רכיבים :

רכיבים פעילים

 

רכיבים נוספים :

מיקרוקריסטליין צלולוז, מי הידרוקסיפרופיל מטילצלולוז, חומצה סטיאריט, נתרן קרוסקרמלוז, סיליקון דיאוקסיד, גאלאן גום, פוטסיום אצטאט.

 

מידע תזונתי לכמוסה אחת :

פחמימות250 מ״ג

סיבים תזונתיים250 מ״ג

כרום - ככרום טריכלוריד30 מקג״ר

מיצוי מצבר - מהעלה באבקה(265 מ״ג

מיצוי משעועית אבקה - 111 מ”ג111 מ״ג

 

מכיל :

120 כמוסות.

 

שימוש מומלץ :

יש ליטול כמוסה אחת עם מים (ולא יותר מ- 4 כמוסות ליממה) מיד לפני הארוחות או חטיפים.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230