נייצ’ר מין

Forever Calcium

 

 

תאור ומטרה :

ממשקל גופנו מורכב ממינרלים. גופנו אינו מסוגל לייצר מינרלים ולכן עלינו לקבלם דרך המזון. בזמן שבשדותינו החקלאיים מידלדלים המינרלים, תוספי התזונה הופכים עבורנו לחיוניים יותר מתמיד.

 

מינרלים מבצעים שלוש פונקציות עיקריות בגוף :

  1. חלק מהם מרכיבים את העצמות והשיניים. אלה כוללים סידן, זרחן ומגנזיום.
  2. אחרים הם מלחים נמסים העוזרים בפיקוח על הרכב הנוזלים והתאים בגוף, למשל: אשלגן ונתרן המווסתים נוזלים. במקרים קיצוניים חסרונם מתבטא בבצקת או בהתייבשות.
  3. מינרלים כמו ברזל שבהמוגלובין, מבצעים תפקידים חיוניים אחרים. הם עובדים ביחד עם אנזימים וחלבונים רבים הדרושים בצריכה ובשחרור של אנרגיה.

 

באמצעות נייצ’ר-מין תוכלו להבטיח בצורה הטובה ביותר שגופכם מקבל את המינרלים ומינרלי הקורט הדרושים לו כדי להגיע לסגנון חיים בריא ומאוזן.

 

רכיבים :

נייצ’ר-מין היא נוסחה מולטי-מינרלית מתקדמת, המשתמשת בצורות זמינות ביולוגית של כרום וסילניום המאפשרות ספיגה מקסימלית. היא מספקת מינרלים ומינרלי קורט תוך איזון מושלם, שהוא כה חיוני לפעולה היעילה שלהם. הבסיס המינרלי מורכב מ 100- מ”ג של משקע תת ימי טבעי, הנוצר ממשקעים מאובנים של חיות וצמחי ים. מינרלים מקרקעית הים מהווים מקור מעולה למינרלי קורט. מינרלי קרקעית הים שלנו מספקים את כל האלמנטים המצויים בגוף האדם ומתאימים בצורה מושלמת לקצב הספיגה של הגוף.

מידע תזונתי לטבלית

 

חשוב לדעת :

מכיל קורט מינרלים ממשקעים מקרקעית הים תערובת מושלמת של מינרלים בכל טבלית המינרלים ממלאים תפקידים רבים בגוף האדם, מוויסות איזון הנוזלים ועד שפעול גנים והורמונים

 

מכיל :

180 טבליות

 

שימוש מומלץ :

שש טבליות ביום כתוסף תזונה.

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230