סופר אומגה 3

Arctic Sea Super Omega-3

 

תאור ומטרה :

אחת מסדרות חומרי התזונה החיוניים לגוף בריא היא סדרת חומצות השומן. חומרי תזונה אלה ממלאים מספר תפקידים: מהווים את רוב הקרום העוטף כל אחד מתאי גופנו ומגן עליו. הגוף אף משתמש בהן כאבני בנייה חשובות ליצירת שומן הגוף. השומן דרוש בכמויות מסויימות לריפוד ולהגנת האברים הפנימיים וליצירת חום הגוף. אך לא כל חומצות השומן מעניקות אותם יתרונות. מחקרים מדעיים קשרו צריכת חומצות שומן רווי, הנמצא בעיקר בשומן בעלי חיים, עם רמות מוגברות של כולסטרול בדם וסיכון יתר להתקפות לב. בה בשעה, לסוג הבלתי רווי, השכיח בשומן צמחי - השפעה הפוכה.

 

עבודות מחקר שנערכו במשך 10 שנים, הראו ששבטי “ אינואיט” (אסקימוסים מהחוג הארקטי) ודייגים יפניים, סובלים הרבה פחות ממחלות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה, וסוגים רבים של סרטן הנפוצים בארצות מערביות. המפתיע הוא, שמזונם של אנשי “אינואיט” רבים הוא העשיר ביותר בעולם בשומנים מן החי. מחקרים נוספים הראו ששומנים המצויים בדגים במי אוקיאנוס עמוקים וקרים, מכילים מרכיבים יחודיים, המורידים את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם, וכך מפחיתים את הסיכון להתקפי לב.

 

תוספי תזונה אלה נקראים “אומגה 3” - קבוצה של חומצות שומן רב-בלתי רוויות. הן חיוניות, מאחר והגוף אינו יכול לייצר אותן ונזקק להן ממקורות מזון חיצוניים. השתיים החשובות ביותר נקראות )Eicosapentaeonic Acid. (EPA) + Docosahexaenoic Acid (DHA.אלה לא רק מורידות את הסיכון למחלות לב, אלא גם מגינות על דפנות העורקים מהצטברות משקעים החוסמים את מעבר הדם בהם.

 

מחקרים נוספים שנערכו במשך 40 שנה האחרונות קבעו שחומצות שומן בלתי רוויות אחרות, הידועות כ”אומגה 9”, מהוות תחליף תזונתי מועדף הודות להשפעתן על הפחתת כולסטרול. תוספי תזונה אלו מצויים במוצרי ירקות כמו שמן זית. בארצות הים התיכון, שם נפוץ השימוש בשמן זית, מדענים מצאו שיעור נמוך של מחלות לב כליליות וסרטן.

וויליאמס לנדס, פרופסור לכימיה ביולוגית באוניברסיטת אילינוי בשיקגו, אמר: “הדרך הטובה ביותר לקבל חומצות שומן מועילות מקבוצת אומגה 3 היא לאכול יותר מאכלי ים. הסיבות לאכילת שומנים רב-בלתי רוויים מירקות עדיין שרירות וקיימות, אך עלינו לאזן אותם בעזרת שומני אומגה 3 מדגים”.

 

חשוב לדעת :

  • חומצות השומן מסוג אומגה 3 חשובות בהורדת הסיכון למחלות לב
  • חומצות השומן אומגה 3 ואומגה 9 משפיעות לטובה על רמות הכולסטרול
  • יכול לעזור לארטריטיס, לחץ דם, קשיי למידה, והפרעות בעור
  • mehadrin

 

חברת FLP יצרה נוסחה של תוסף תזונה מעולה, המנצל את היידע המעודכן ביותר מתחום זה של המחקר התזונתי. על ידי איחוד של אומגה 3 עם אומגה 9, הגענו לתוסף תזונה בטוח ומאוזן, המסוגל להוריד את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם בדרך הטובה ביותר. “פוראור סופר אומגה 3 מן הים הצפוני”, מהווה פריצת דרך במונחי תוספי התזונה המאוזנים, אשר, על ידי שימוש בשומני ירקות לצד שומני דגים, מאפשר להנות מן היתרונות של כל אחד מהם. זהו מקור טבעי לתרכיז מזוקק של שומני דגים ממים קרים, המכילים רמה גבוהה של שומנים רב-בלתי רוויים. הוא מספק מקור עשיר לחומצות השומן EPA ו- DHA מאומגה 3 בנוסף לחומצת השומן משמן הזית. יתרונות ה- EPA ו- DHA לא מסתיימים בהשפעה על מחזור הדם. רמות נמוכות של שני תוספי תזונה אלה, יכולות לגרום לבעיות בריאותיות רציניות אחרות. הם נחוצים לתפקודים אחרים כגון התפתחות ובריאות העיניים והמוח. מסוגלים לעזור במחלות דלקתיות כמו ארטריטיס. מחסור בשומנים אלה יכול לגרום להפרעות בעיניים, חולשת שרירים ובעיות עור. מוצר ייחודי זה אינו מכיל מתכות כבדות או חומרים מזיקים אחרים.

 

חברת FLP משתמשת במזון מלכות, הנאסף מאזורים מדבריים יבשים, מרוחקים וגבוהים, שם התנאים הבתוליים מספקים את הסביבה האידיאלית למכוורות שלנו. הוא נלקח מן הכוורות, ומיד מיובש בהקפאה. תהליך זה רק מפריד את המים המיותרים מן המוצר, ומשאיר את כל הויטמינים, המינרלים, האנזימים ושאר המרכיבים האחרים במקומם.

השיטה לפיה בודקים את טהרתו וכוחו של מזון מלכות היא למדוד את כמות ה -10- hydroxy-2-decenoic acid (HAD) שבו. בדיקות מזון מלכות של חברת FLP מבוצעים ב- % H AD + 6 ,הרבה מעל לרמת הבדיקות הרגילה . קיימות תעודות מבחן עבור כל אצווה. זהו תוסף תזונה שבאמת חיוני להרגשתנו הטובה, ומאחר וקבוצת הויטמינים מסוג B נמסים במים, יש לצרוך אותו בכל יום .

 

רכיבים :

שומן דגים, שמן זית, ג’לטין, גליצרין, מים מטוהרים, ויטמין .(D-Alpha Tocopherol) E כל כמוסה של 1000 מ”ג מכילה 750 מ”ג שמן דגים ו- 250 מ”ג שמן זית, ומספקת: 225 מ”ג 150,)Elcosapentaeonnic Acid( EPAמ”ג) (dicA cioneaxehasocoD)AHD 150 מ”ג חומצת שומן משמן זית תוספת של ויטמין E כאנטיאוקסידנט

 

סימון תזונתי לכמוסה :

אנרגיה - 10 קל׳

חלבונים - 0.3 גרם

פחמימות - 0.1 גרם

שומן רב לא רווי - 0.766 גרם

שומן חד לא רווי - 0.150 גרם

שומן רווי - 0.084 גרם

כולסטרול - 0 גרם

נתרן - 5.9 גרם

ויטמין - 1 מ״ג

E - 1 מ״ג

 

מכיל :

60 כמוסות רכות

 

שימוש מומלץ :

למבוגרים שתי כמוסות בעת הארוחה, שלוש פעמים ביום. 

אפשר לבקע את הכמוסה ולמרוח תוך מסז’ על עור עדין בצד הפנימי של מפרק שורש כף היד או הירך.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230