קונדישנר אלו ורה וחוחובה

Aloe-jojoba Conditioning Rinse

 

תאור ומטרה :

Forever Living Products ניצלה את היתרונות שבתגליות החדשות ביותר בתחום טכנולוגיית הטיפול בשיער, צירפה אליהן את מומחיותה המפורסמת, וכך יצרה את מרכך השיער: “קונדישינר אלו ורה וחוחובה”. זהו מרכך בעל pH מאוזן שעוצב במיוחד לטיפול עדין ורב השפעה. מוצר על בסיס אלו ורה מיוצב, המיועד לשימוש לאחר “שמפו האלו ורה וחוחובה” שלנו. הפעולה הסינרגטית של אלו ורה וחוחובה ביחד, תורמת לטיפוח השיער, לתחושת רעננות ולמראה משיי ואלגנטי.

לרכיבים העיקריים הוספנו מרכיבים שונים: מרכיב המפרק את החשמל הסטטי העלול להיווצר בשיער. ומרכיב נוסף, המצפה את קנה השערה, מחזק ומעדן אותה ומטפל בקצוות המפוצלים. שילוב מרכיבים מנצח זה, יעניק לשערך את המראה הנקי והיוקרתי הנכסף. גם לאחר השטיפה, נשארת לאורך זמן שכבה עדינה על השיער, מגינה מפני ההשפעות של מייבש השיער.

 

חותם האישור של המועצה הבינלאומית למדעי האלו ורה המופיע על כל שפופרת, הוא הוכחה נוספת, שאין למוצר זה מתחרים בין מוצרי השיער.

 

חשוב לדעת :

  • מרכך ומעשיר את השיער.
  • מגן על השיער.
  • ph מאוזן
  • מרוכז מאד וחסכוני - להשתמש בכמויות זעירות.

 

ג’ל אלו ורה מיוצב, מים, שמן זרעי אגוז מקדמיה (Macadamia Ternifolia) צטיל אלכוהול, דיהדרוקסיפרופיל PEG-5 לינולאמוניום כלוריד, גליצריל סטארט, גליצרין, קואטרניום80- , סטארלקוניום כלוריד, גואר הידרוקסיפרופילטרימוניום כלוריד, שמן זרעי חוחובה (Simmondsia Chinensis), חלבון חיטה שעבר הידרוליזה,פנתנול, פנוקסיאתנול, מתילפראבן, פרופילפראבן, חומצה ציטרית, ריח.

 

מכיל :

6 מ”ל

 

הוראות :

לאחר חפיפה עם “שמפו אלו ורה וחוחובה”, יש לעסות לתוך השיער את הקונדישינר ולהשאירו על השיער למשך 2-3 דקות. לאחר מכן, לשטוף היטב ולייבש.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230