מסיכת מרין

Forever Marine Mask

 

תאור ומטרה :

לאחר בילוי ארוך או יום עבודה קשה, העור שלנו נראה עייף ויבש. ניקוי עמוק ותוספת לחות הן הפעולות המתבקשות כדי להחזיר לעור את הלחות, הגמישות, החיות והמראה הרענן שלו. מסכת המרין של FOREVER מנקה את העור לעומקו ובו בזמן דואגת להחזיר לו את האיזון והמראה הרענן. כל זאת בעזרת מינרלים טבעיים שמקורם באצות ים מסוגים שונים. אלה בשילוב מנצח של ג’ל אלו ורה מיוצב המעניק לחות והזנה. כדי להשלים את התמהיל הזה הוספו דבש ומיצוי מלפפונים. מסכה זאת קלה מאד לשימוש. היא חודרת לעומק העור ומשאירה אותו רענן וזוהר. העור שלך יאהב את האיכויות הייחודיות הנובעות מהרכיבים המצויינים של מסכת המרין!

 

חשוב לדעת :

  • מנקה לעומק ומספק לחות
  • מכיל מינרלים טבעיים מהים
  • מסכה קלה לשימוש

 

רכיבים :

ג’ל אלו ורה מיוצב, מים, בנטוניט, גליצרין, דבש, קאולין, סודיום הילורונאט, תמצית ירוקת(Algae), מיצוי אצות ים (Macrocystis Pyrifera),מיצוי רוזמרין, מיצוי מלפפונים, טוקופרול (ויטמין E טבעי), חומצה אסקורביט, רטיניל פלמיטאט, 1, 2 - הקסנדיול, קפריליל גליקול, מטילפרבן, ריח.

 

מכיל :

113 גרם

 

שימוש מומלץ :

לאחר ניקיון יסודי של הפנים, מרחי כמות נדיבה של מסכת המרין על כל הפנים פרט לעיניים בתנועות כלפי מעלה והחוצה. יש להניח למסכה להתיבש במשך 15-20 דקות ואז לשטוף אותה במים חמימים ובמטלית רכה.

התוצאות הטובות ביותר תושגנה על ידי שימוש בתדירות של פעמיים בשבוע. 

אזהרה! יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי, יש לשטוף היטב במים. אם הגירוי מתמשך, יש להפסיק את השימוש ולהתיעץ עם רופא.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230