אלו סקראב

Forever Aloe Scrub

 

תאור ומטרה :

אם חשקה נפשך ברחצה מפנקת ויסודית, השתמשי ב”אלו סקראב”. בעזרת הצירוף המיוחד של ג’ל האלו ורה המיוצב עם כדוריות מיקרוניות משרף שמן החוחובה הטהור, “ אלו סקראב” הוא עדין וטוב לשימוש יומיומי, אך גם חזק דיו לניקוי הפסולת המצטברת בנקבוביות העור העדינות. שילוב זה של רכיבים טבעיים, יסלול את הדרך לתהליך ההתחדשות המיוחד של העור, תוך הגנה עליו מפני התיבשות הנגרמת על ידי חומרי ניקוי סינטטיים. ” אלו סקראב” הוא מוצר טיפוח לעור, המיועד לשמוש על כל אזורי העור, כולל הפנים, תוך קרצוף עדין של פסולת ותאי עור מתים, הסותמים את הנקבוביות וגורמים למראה עייף של העור. תאי עור מתחדשים כל 21-28 יום. הפעולה העדינה של “ אלו סקראב” “ משייפ ת” את העור, וכך מאפשרת לתאים החדשים להתפתח, כדי שעורך יראה זוהר ורענן .

 

חשוב לדעת :

  • ”פילינג” טבעי לפנים ולגוף
  • מכין את העור לתוספת לחות
  • מעולה לשימוש לפני גילוח להשגת גילוח חלק במיוחד

 

רכיבים :

ג’ל אלו ורה מיוצב, מים, שמן חוחובה מועשר מימן, גליצריל סטיראט, פרופילין גליקול, סודיום קוקואיל איזטיונאט, לאורמין אוקסיד, ציטיל אלכוהול, קוקמידופרופיל בטאין, 100 - PEG סטיראט, היידרטאד סיליקה, סודיום לקטאט, טוקופרול ( ויטמין E), חומצת הדרי ם, ויטמין C , דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח, צבע כחול F D&C מ ס’ 1 .

 

הוראות :

פזר על שיער לח לכל אורכו. עצב וסגנן כרצונך. ייבש את השיער בעדינות בעזרת מייבש שיער, או הנח לו להתייבש באוויר הצח.

 

מכיל :

99 גרם

 

שימוש מומלץ :

מרחי על הפנים או על הגוף הרטובים ועסי את העור בקצות אצבעות לחות בתנועה סיבובית (תוך זהירות להתרחק מהעיניים) למשך 2-3 דקות.

הוסיפי מים לפי הצורך, שטפי היטב ויבשי בעזרת מגבת נקיה ורכה.

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230