ספריי סאן סקרין

Aloe Sunscreen Spray SPF 30

 

תאור ומטרה :

כולנו נזהרים מאוד כשמדובר בבבריאותם של היקרים לנו, ואם אתם ובני משפחתכם נהנים מסגנון חיים פעיל, משמעות הדבר היא שעליכם תמיד להיות ערוכים. אתם מתכוננים לשהות בשמש? עכשיו תוכלו להסיר דאגה מלבכם. אנחנו ממליצים לכם לשאת איתכם תמיד את אלו סאן סקרין - ספריי ההגנה לשמש. הוא מכיל מקדם הגנה SPF 30 ואלו ורה כדי להגן על עורכם מפני הזדקנות והשפעות מזיקות אחרות כתוצאה מחשיפה לשמש, כמו גם הערך המוסף של עמידות במים כדי שתוכלו להשתכשך במים ולשחות מבלי לדאוג. רק לחיצה אחת קצרה על הספריי ואתם מוכנים לצאת לשמש. מעולם לא היה פשוט כל-כך לשמור על עור בריא במדינתנו שטופת השמש!

 

חשוב לדעת :

  • מקדם הגנה SPF 30 עם הגנה מלאה מקרני ה-UVA ו- UVB
  • עמיד במיוחד במים
  • נוסחת ספריי נוחה לשימוש

 

הוראות שימוש :

יש לנער היטב לפני השימוש. למרוח בנדיבות ובאופן אחיד את החומר על העור 15-30 דקות לפני החשיפה לשמש ולפי הצורך. להגנה על עור הפנים יש לרסס על הידיים ואז למרוח על הפנים. ניתן למרוח לשימוש חוזר לאחר השהות במים ולאחר התנגבות. יש להיוועץ עם הרופא בלגבי השימוש בספריי בילדים מתחת לגיל 6 חודשים.

 

רכיבים :

• מסנני קרינה – הומוסלייט, אוקטיסלייט, אנזוליזול, אבובנזון, אוקטוקרילן. • רכיבים לא פעילים - מיצוי עלה אלו ברבדנסיס )ג‘ל אלו ורה מיוצב*(, מים, פרופנדיול, דיאתילהקסיל קרבונייט, בוטילוקטיל סליצילייט, פוליאסטר 7- , סטירן/ אקרילטס קופולימר, נאופנטיל גליקול דיהפטנואטה, אקרילטס/ C12-22 אלקיל מתקרילט קופולימר, קטרת 25- , אקרילטס קופולימר, פנוקסיתנול, דיסודיום אתילן דיקודמיד PEG-15 דיסולפט, טריאתנולמין, פנטילן גליקול, דיסודיום EDTA , פנתנול, חומרי ריח )בושם(, טוקופריל אצטט, מתילוזותיאזולינון .

 

* ג'ל אלו ורה מיוצב - ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.

 

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230