פוראור פרוביוטיקה

Forever Active Probiotic

 

תאור ומטרה :

חיידקים הם מיקרואורגניזמים המתקיימים בגופנו ונוטלים חלק חשוב בבריאותנו. חלק מהחיידקים אמנם מזיקים, אך רובם מועילים. “החיידקים הטובים” הללו מכונים “פרוביוטיים” (מיוונית - “למען החיים”). חברתForever Living Products FLP מודעת לתפקיד החשוב שממלאים החיידקים “הידידותיים” לבריאות האדם ולצורך שלו בהשלמות באמצעות טיפול פרוביוטי. המוצר “פוראור פרוביוטיקה”, מחזק ומעודד מערכת עיכול בריאה. כמוסה קטנה וקלה לבליעה, המסייעת לגוף להתגבר על חוסר האיזון שנוצר עקב תזונה וסגנון חיים לא נכונים. סגנון חיים בלתי בריא עלול, שלא בכוונה, להקטין את מספר החיידקים הפרוביוטיים שמייצר הגוף באופן טבעי. “פוראור פרוביוטיקה” פועל בעיקר במעי הגס, שם הוא מסייע בתהליך עיכול המזון, בספיגת יסודות מזינים ובתרומה חיובית לצמיחה ולהתפתחות גוף האדם.

 

מאחר שהחיידקים הפרוביוטיים עצמם רגישים למדי, משתמשת FLP בטכנולוגיות הובלה מיוחדות, הרשומות כפטנט בלעדי ל-“ פוראור פרוביוטיקה”. טכנולוגיות אלו שומרות על החיידקים הפרוביוטיים ומשחררת שילוב ייחודי של 6 זני חיידקים מועילים, רק לאחר שאלה הגיעו למעי הגס. החיידקים הפרוביוטיים במוצר “פוראור פרוביוטיקה”, נגזרים מהמינים ביפידובקטריום(Bifidobactrium) ולקטובצילים(Lactobacillus) מהזנים הבאים:

 

Lactobacillus Acidophilus - נמצא באורגניזמים מזיקים ומונע מהם להתפתח ולשגשג. Longum Bifidobacterium - מרחיק חיידקים מזיקים ומקטין את תכיפות ההפרעות בקיבה ובמעיים. Lactis Bifidobacterium- מסייע בהורדת ה - PH (מעלה את החומציות) של הגוף ומעכב צמיחה של חיידקים מזיקים. Lactobacillus Rhamnosus - מסייע בהגנה על דופן המעי כדי להרחיק מיקרואורגניזמים מזיקים.Lactobacillus Bulgaricus - מסייע בניקיון ובאיזון המעי הדק. Lactobacillus Plantarium - משמר חומרים מזינים, ויטמינים ונוגדי חמצון כדי לסייע בהתגוננות מפני חומרים מזיקים במזונות שאנו צורכים.

 

”פוראור פרוביוטיקה” עם ששת זני החיידקים שבו הוא המוצר היחידי בשוק כיום, שאינו מחייב קירור והנו בעל אורך חיי מדף גבוה. היתרון הנפלא של “פוראור פרוביוטיקה” פעולתו במקביל למשקאות האלו ורה שלנו מוגני הפטנטים. משקאות האלו ורה פועלים כ-“ פריביוטי” (חומר יסוד המכין את השטח עבור הפרוביוטיקה), המטפח ומצמיח את הסביבה האידיאלית לתפקודו. כך שבין אם מטרתך לעודד מערכת עיכול בריאה או להגביר את ספיגת החומרים המזינים ולחזק את המערכת החיסונית, עליך להוסיף “פוראור פרוביוטיקה” לסדרת התוספים היומית שלך.

 

חשוב לדעת :

  • מסייעת למערכת עיכול בריאה.
  • משפרת את ספיגת החומרים המזינים ואת תפקוד המערכת החיסונית.
  • מכיל שילוב ייחודי של 6 זני חיידקים “טובים” .
  • ללא צורך בקירור.
  • בהשגחה למהדרין.

 

רכיבים :

סה”כ מליארד חיידקים המתחלקים לסוגים הבאים: B. Lactis, L. L. acidophilus, B. longum L. bulgaricus, L. plantarum, rhamnosus.

 

מכיל :

גודל מנה: 1 כמוסה / סה”כ באריזה: 30 מנות

 

שימוש מומלץ :

יש ליטול כמוסה שלמה אחת ביום, עם מים, על בטן ריקה, או שעתיים לאחר ארוחה .

אין ללעוס או לרסק את הכמוסה.

 

הערה : 

מוצר זה אינו מכיל שמרים, חיטה, גלוטן, תירס, מוצרי חלב, חומרים משמרים, חומרי צבע או טעם מלאכותיים. מוצר זה מכיל מרכיבים טבעיים, לכן ייתכנו שינויים בצבע.

 

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230