פוראור קלציום

Forever Calcium

 

תאור ומטרה :

המדע הוכיח כי עם עליית הגיל יורדת היכולת שלנו לספוג סידן. למעשה, ישנם מחקרים המעידים על כך שהיכולת שלנו לספוג סידן מהתזונה שאנו צורכים יורדת ב 60- אחוזים מילדות ועד בגרות. כיצד אתם יכולים לתרום לבריאות העצמות והשיניים שלכם? הנוסחה החדשה והמשופרת שלנו, פוראור-קלציום, מספקת את כל האיכויות המוכחות קלינית של סידן, מגנזיום, אבץ, מנגן, נחושת וויטמינים C ו- D כדי לעזור בשמירה על מבנה ותפקוד עצמות תקינים. אתם תלויים בחוזק גופכם בכל יום, וזה מתחיל מבפנים. תוספת הסידן החדשה של FOREVER , די-קלציום מלאט, היא היעילה ביותר בקידום של בניית עצמות אופטימלית כיוון שהיא נשארת במחזור הדם זמן רב יותר ולא מפריעה לאיזון pH הטבעי בקיבה. בנוסף, תערובת המינרלים הייחודית לנו היא קטנה יותר ונספגת יותר מהפורמולה הקודמת שלנו. ב-פוראור-קלציום החדש נעשה שימוש בצורות משובחות של סידן ומינרלים נוספים בעלי ביצועים גבוהים, הרשומים תחת פטנט, כדי לוודא מקסימום ספיגה וזמינות ביולוגית. כדי להילחם בירידה ביכולותינו לספוג סידן ככל שגילנו מתקדם יותר, תוסף תזונה מקיף זה הינו חיוני לסיוע בשמירה על הגוף מפני אובדן צפיפות העצם. פוראור-קלציום יכול לסייע לכם להרגיש בטוחים ואתם יכולים לסמוך על כך שהרכיבים הם המשובחים ביותר לתמיכה בבריאותכם.

 

מידע תזונתי :

טבלית אחת מכילה פחות מ 9- קלוריות. מנה מומלצת: 2 טבליות. בכל אריזה: 45 מנות.

 

מיקרוקריסטלין צלולוז עם סיליקה, מלח קרוסקרמלוס, חומצה סטארית, נתרן קרבוקסימתיל צלולוז, דקסטרין, חומרי טעם טבעיים, דקסטרוז, שמן MCT , סודיום ציטרט.

 

חשוב לדעת :

  • תוסף תזונה המספק סידן, מגנזיום, אבץ, מנגן, נחושת וויטמינים C ו-D
  • מאפשר מקסימום ספיגה וזמינות ביולוגית

 

רכיבים :

פרוקטוז, מתחלב )לציטין סויה(, מגנזיום קרבונט, חומצה אסקורבית (ויטמין C), קו אנזים Q10 , מסמיך (מיקרוקריסטלין צלולוז), מונע התגיישות (סיליקון דיאוקסיד), מיצוי עלי זית, מיצוי זרעי ענבים, מיצוי כורכום, מיצוי צמח בוסווליה (D , (Boswellia serrat -אלפא טוקופרול (ויטמין E), כרומיום כלוריד, פרידוקסין הידרוכלוריד, חומצה פולית, ויטמין B12 , פרוקטוז, תאית מיקרו-קריסטליין וצורן דו-חמצני. מכיל: סויה

 

מכיל :

90 טבליות

 

שימוש מומלץ :

יש ליטול 2 טבליות מדי יום כתוסף תזונתי.

סימון תזונתיטבלית אחת 1.6 גרם% מהקצובה היומית המומלצת לנשים% מהקצובה היומית המומלצת לגברים
ויטמין D
(קולקלציפרול)
200 יחב״ל100%100%
ויטמין C
(סידן אסקורבט)
10 מ״ג25%25%
סידן
(דיקלציום מלאט)
250 מ״ג31%31%
מגנזיום
(מגנזיום אוקסיד ומגנזיום מאלט)
100 מ״ג35%28%
אבץ
(קלאט של אבץ ומגנזיום מלאט)
100 מ״ג35%28%
נחושת
(קלאט של נחושת גליצנט)
0.25 מ״ג8%8%
מנגן
(קלאט של מנגן גליצנט)
0.5 מ״ג10%10%

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230