פלוס B12 פוראור

Forever B12 Plus with Folic Acid

 

תאור ומטרה :

עוד תרכובת מצויינת של חומרים מזינים חיוניים. "פוראור B12 פלוס" קושר חומצה פולית עם ויטמין B12 בנוסחה של שחרור איטי, המספקת מרכיבי תזונה בפרק זמן נתון. טכנולוגיה זו, מאפשרת אספקה יציבה של רכיבים אקטיביים לגוף עם תוצאה של פעילות ממושכת ומחזקת.

 

ויטמין B12 או ציאנוקובלמין הויטמין היחידי המכיל קובלט, נתגלה לראשונה בשנת 1948, כגורם התזונתי המונע אנמיה ממאירה. B12 פועל ביחד עם חומצה פולית בתהליכים גופניים רבים, כולל הסינתזה של ה-DNA החומר המכיל את הקוד הגנטי. ל- B12 תפקיד ביצירת כדוריות דם אדומות ובציפוי המיאלין המבודד את העצבים. בנוסף ה B12- פועל ביחד עם חומצה פולית להפחתת רמות ההומוציסטאין בגוף. רמות גבוהות של חומצת אמינו זו קשורות בסיכון יתר ממחלות לב, אלצהיימר וצורות נוספות של איבוד הזכרון. על מנת לאפשר ספיגה מן הקיבה, B12 זקוק לחומר נוסף המשמש כ"מתאם ביולוגי". גם כש"מתאם ביולוגי" זה חסר, צריכה דרך הפה בכמויות מתאימות, תוביל לעליית רמות ה- 21B בדם.

 

החומצה הפולית חיונית גם לתהליכי חלוקה ושכפול תקינים של תאי הגוף. הדבר קריטי במיוחד להתפתחות מערכת העצבים בעובר. לכן לתוסף תזונה זה חשיבות רבה מאד לנשים המבקשות להכנס להריון, כמו גם בשלושת חודשי ההריון הראשונים.

 

תוסף תזונה זה הוא בטוח לחלוטין, מאחר ושני מרכיביו יכולים להמצא בגוף בכמויות גדולות. כעת ניתן ליהנות מן היתרונות של החיבור בין ויטמין B12 וחומצה פולית, בנוסחה שתוכננה במיוחד להשלמת טווח תוספי התזונה.

 

חשוב לדעת :

טבליות המשלבות ויטמין B12 וחומצה פולית ביחד.

עוזר במניעת פגמי לידה.

מפחית סיכון למחלות לב.

בטוח ביותר, גם בכמויות גדולות.

מועיל לצמחונים וחיוני לטבעונים, מאחר וספיגת B12 היא בדרך כלל ממקורות החי.

בהשגחה למהדרין

 

רכיבים :

​ויטמין - B12 ציאנוקובלמין 500 מקג"ר

חומצה פולית 400 מקג"ר

 

מכיל :

60 טבליות

 

שימוש מומלץ :

טבלית אחת או שתים ליום, עדיף לאחר אכילה.

 

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230