ויטמין C

Forever Absorbent C

 

תאור ומטרה :

הקשר בין ויטמין C (חומצה אסקורבית) ובריאות טובה נתגלה כבר מזמן. היו אלה הספנים שבעת הפלגות ארוכות עמדו על ההשפעה העצמתית של פרי ההדר על מחלת הצפדינה. אנו למדים היום על רשימה ארוכה נוספת של יתרונות המופקים מויטמין זה, המפורסם מבין כל הויטמינים.

 

  • זהו אנטיאוקסידנט רב עוצמה, התומך במערכת ההגנה של הגוף נגד השפעות מזיקות של רדיקלים חפשיים
  • מדענים ממשיכים לחקור את אפשרות השפעתו של ויטמין C על מניעת מחלות לב וסרטן
  • ויטמין C הוא תוסף תזונה שמיטיב עם העור, כיוון שהוא מגביר היווצרותו של קולגן בין תאי
  • ויטמין C דרוש לתחזוקה של רקמת קישור בריאה
  • ויטמין C נמס במים ומופרש מן הגוף. מאחר שבני אדם נמנים על אותם בעלי חיים מעטים שאינם מסוגלים ליצור את הויטמין C בעצמם, עליהם לקבלו דרך המזון, המשקה ותוספים חיצוניים

 

הצורך ברמה נאותה של ויטמין C הוכח. המדע גילה שסיגריה אחת הורסת 25 מ”ג של ויטמין C בגוף. מתח, תרופות וגורמים סביבתיים גורמים אף הם להתדלדלות הויטמין מהגוף. מחסור בויטמין C, יוביל במהרה לדימום, מנימי דם קטנים (קפילריים), מן החניכיים וכן יגרום להאטה בהגלדת פצעים . סובין שיבולת שועל, הוא מרכיב מסיס המגיע מגרעיני הצמח. פעולתו דומה לספוג. סופג מים בקיבה ובמעיי הדק, מאט את תהליך העיכול וגורם לתחושות שובע ומלאות. המדע מראה שסיבים נמסים יכולים אף לעזור בהורדת רמות כולסטרול בדם.

 

חשוב לדעת :

סובין וביופלבנואידים מסייעים בספיגת ויטמין

ויטמין C = אנטיאוקסידנט רב עוצמה

אנטי-היסטמין טבעי

מועיל לעור, לפרקים ולבעיות נשימה

”פוראור אבסורבנט” C אינו מכיל סוכר, חומרי שימור, או חומרי טעם וריח מלאכותיים

בהשגחה למהדרין

 

חוכמת חיים רבה הפגינו האמהות שהגישו קערת דייסה וכוס מיץ תפוזים בארוחת הבוקר. חברת FLP מאפשרת כעת לכול לקבל את הצרוף הזה בכל שעה. “אבסורבנט C”, בצירוף סובין שיבולת שועל הוא תוסף תזונה יוצא מן הכלל. משלב שני תוספי תזונה חיוניים בתוך מוצר נוח אחד. ההרכב המאוחד הזה, שפותח בתהליך מיוחד במינו, מוגן על ידי פטנטים ומהווה שיטת אספקה מיוחדת, המאפשרת לגוף לספוג את מלוא 60 ה-מ”ג של ויטמין C מכל טבלית בקצב הטבעי של הגוף. כדי שספיגת ויטמין C תהיה יעילה יש צורך ב”מתאמים” טבעיים. מתאמים אלו הם ביופלבנואידים המופקים מפרי הדר מאפשרים לגוף לספוג את ויטמין ה-C ביתר קלות. השילוב של הסובין, ויטמין C והביופלבנואידים הוא שילוב ייחודי בעולם. צריכת “פוראור אבסורבנט C” על בסיס יומי מומלצת ביותר להשגת בריאות טובה.

 

רכיבים :

סובין שיבולת-שועל, סורביטול, דבש, חומצה אסקורבית (ויטמין C), חומצה סטיארית, טעם טבעי של הדרים, ביופלבנואידים של הדרים, פרי הפאפיה, סיליקה .

טקסט בבניה

 

מכיל :

100 טבליות

 

שימוש מומלץ :

טבלית אחת שלוש פעמים ביום

 

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230