פוראור פומסטין

Forever Pomesteen Power

 

תאור ומטרה :

אין כל ספק שנוגדי חמצון הם חומרים חיוניים ביותר לבריאותך ולשלומך. אולם, כיום, תזונאים עוסקים רבות בשאלה איזה פרי הוא נוגד החמצון היעיל ביותר, או אילו מבין הפירות מכיל את כמות הקסאנתונים Xanthones הגבוהה ביותר, או את ערך ה- Oxygen Radical Absorption Capacity) ORAC) הגבוה ביותר. פוראור פומסטין מכיל את כל אלה הודות לתערובת בלעדית של מיצים ותמציות של פירות, לרבות רימונים, אגסים, מנגוסטין, פטל, אוכמניות שחורות, אוכמניות כחולות ומיצוי של זרעי ענבים.

 

ערך ה- Oxygen Radical Absorption Capacity) ORAC) מתאר את יכולתו של נוגד חמצון למנוע נזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים. ערך ה- ORAC של פירות עשוי להשתנות מאוד מפרי לפרי. הערך משתנה גם כאשר בודקים את אותו פרי במועדים שונים לאחר איסופו. מה שחשוב לדעת זה שכל הרכיבים של פוראור פומסטין, נמצאים בטווח הערכים הגבוה ביותר של ה- ORAC בעיקר הרימון והמנגוסטין.

 

מיץ רימונים מכיל יותר נוגדי חמצון, השייכים לקבוצת הפוליפנולים, בהשוואה ליין אדום, לתה ירוק, למיץ אוכמניות ולמיץ תפוזים. הוא אף משמש מקור טוב לוויטמינים A ,C ,E ולברזל.

מנגוסטין הוא פרי פופולרי באסיה. טעמו הנפלא גרם למלכה ויקטוריה להכריז עליו כפרי המועדף עליה ולכן נוהגים לכנותו “מלך הפירות”! ערך ה-ORAC שלו גבוה ביותר והוא עשיר בקסאנתונים חיוניים. קסאנתונים הן משפחה של תרכובות מזינות הנוצרות באופן טבעי בפירות, ומשמשות כנוגדות חמצון מעולות.

נסה את כוחם המופלא של נוגדי החמצון שמכיל פרי הרימון, המנגוסטין ופירות אקזוטיים אחרים, בעזרת פוראור פומסטין!

 

חשוב לדעת :

נוגד חמצון חזק ביותר.

תערובת ייחודית של מיצים ותמציות של פירות.

טעם אקזוטי שכולם אוהבים.

בהשגחה למהדרין.

 

רכיבים :

מיץ רימונים, מיץ אגסים, מיץ מנגוסטין.Garcinia mangostene L,מיץ פטל, מיץ אוכמניות שחורות, מיץ אוכמניות כחולות ותמצית זרעי ענבים, אשלגן סורבט ונתרן בנזואט (להגנה על הטעם).

 

מכיל :

473 מ”ל, במיכל - 16 מנות

 

שימוש מומלץ :

נער היטב לפני השימוש, שתה 30 מ”ל מדי יום, או לפי רצונך, רצוי לפני ארוחה.

לתוצאות מרביות, שמור בקירור והשתמש בתוך 30 יום ממועד הפתיחה .

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230