משקה אלו ורה “פרידום”

Forever Freedom

 

תאור ומטרה :

ל"פוראורפרידום" נוסחה חדשנית, המכילה את מגוון מרכיבי התזונה המושלם ביותר בשוק. הנוסחה מסייעת באופן יוצא דופן לתחזוקה ולתפקוד התקין של המפרקים. משקה מיוחד זה, לא רק עוזר להקל את תופעות ההזדקנות והשחיקה של המפרקים אלא גם עוזר למנוע את הנזק הנוצר מפעילות ספורטיבית במשך השנים. FLP , שידכה בין שלל היתרונות של ג'ל האלו ורה המיוצב ובעיקר שיפור כושר ספיגת מרכיבי התזונה לגלוקוזאמין סולפט, קונדרויטין סולפט, מתיל סופיניל מתאן MSM , ויטמין C וויטמין E כדי לקבל מוצר ראשון במעלה.

 

שני החומרים העיקריים שהוספו לג'ל האלו ורה - גלוקוזאמין סולפט וקונדרויטין סולפט, הם שני חומרים טבעיים אשר נמצאים בסחוס. הימצאותם בסחוס מאפשרת לו להתחדש בצורה יעילה ולפעול כמיסב של המפרק וכבולם זעזועים. לסחוס יש שני גורמים שוחקים: האחד, שחיקה טבעית הנובעת מתנועה. השני, מנגנון הרס טבעי איטי. הנוזלים שבסחוס משמשים כחומר סיכה בעל צמיגות מתאימה ומאפשרים לחלקי המפרק להחליק אחד מול השני באופן חופשי.

 

ככל שהגוף מזדקן ספיגת חומרים אלו יעילה פחות וזמינותם נמוכה כאן נכנס ג’ל האלו ורה לתמונה. תופעה זו שכיחה אצל ספורטאים, שאצלם יש נזק מכני נרחב – בעיקר בברכיים ובקרסוליים, וכן בגילאים מבוגרים. עודף משקל מהווה גורם משמעותי נוסף, בייחוד אצל נשים. ג'ל האלו ורה משפר את ספיגת המזון במערכת העיכול וגורם ל"פוראור פרידום" להיות בעל יתרונות בולטים.

 

ויטמין C נחוץ במיוחד כגורם משלים בפעולתו של M SM שהוא מקור טבעי של גופרית אורגנית ונמצא כמעט בכל תא בגוף.

 

ל-MSM תכונות מונעות דלקת. ביחד הם יוצרים מערך הגנה משותף למפרקים כמו במוצרי FLP האחרים מקור הרכיבים הוא טבעי והם נחשבים בטוחים וכמעט ללא תופעות לוואי. הכמות המומלצת לשתייה היא 120 מ”ל ליום. כמות זו מכילה כ-1500 מ”ג של גלוקוזאמין סולפט, 1200 מ”ג של קונדרואיטין סולפט, 750 מ”ג של MSM ו- 250 מ”ג של ויטמין C. צירוף מנצח זה, של אלו ורה עם מגוון החומרים הללו, הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה אפקטיבית ובטוחה. צריכה יומית תעזור לסובלים מבעיות מפרקים ולאלו המצויים בסיכון גבוה לשחיקת מפרקים: ספורטאים, נשים, אנשים בעלי משקל עודף ופועלים בעבודות גופניות. התחל לשפר את חופש התנועה שלך Freedom עכשיו ולתמיד !Forever

 

חשוב לדעת :

  • זמינות מעולה לגוף ספיגה יעילה יותר עקב השימוש באלו ורה כבסיס.
  • מכיל חומרים טבעיים, המשפרים את סיכוך המפרק.
  • פעילות אפקטיבית ומהירה.

 

רכיבים :

ג’ל אלו ורה מיוצב, רכז תפוזים טבעי, גלוקוזאמין סולפט, קונדרויטין סולפט, מתיל סולפיניל מתאן MSM ,חומצה אסקורבית ויטמין C ,טוקופרול ויטמין

 

מכיל :

1 ליטר

 

שימוש מומלץ :

נער היטב לפני השימוש. יש לשמור בקירור לאחר הפתיחה.

60-120 מ”ל ליום בבוקר, על קיבה ריקה מומלץ לשתות כוס מים לאחר מכן.

 

יהודית שחורי - קוסמטיקה פדיקור ומוצרי אלוורה

052-3990230